Опис технологічного об’єкта
Технологічним об’єктом управління є напірний ящик БДМ.

Призначення АСУТП
Основне завдання максимально точне управління контурами напірного ящика. Точне управління рівнем в напірному ящику. Точне управління спільним тиском в напірному ящику. Завдання завдання для контуру загального тиску від співвідношення швидкостей витікання і швидкості сітки (показник f / f lux).

Технічне рішення
Система будується як в локальному виконанні, так і в складі комплексу. При побудові в локальному виконанні використовується програмований логічний контролер Siemens Simatic серії S7-200. Візуалізація виконується на панелях оператора Siemens Simatic OP170. У складі комплексу використовується програмований логічний контролер PLC Siemens Simatic серії S7-300. Візуалізація виконується на Скад системах WinCC або Citect. Використовуються датчики тиску Rosemount (США). Кабельна продукція фірми Belden, LappKabel.

Результати і ефект впровадження
Впровадження АСУТП дозволило на 5-10% знизити вихід бракованої продукції через коливань рівня маси в напірному ящику. Помітно знижується обривність. Автоматичне завдання f / f lux дозволяє випускати продукцію зі стабільним показником механічної міцності паперу.

Період окупності АСУТП в залежності від комплектації від 3 до 12 місяців.