АСУТП ПКС БДМ призначена для роботи в повністю автоматичному режимі сушильної частини папероробної машини.

Алгоритм роботи АСУТП сушки паперу на папероробної машині проектується під «ключ» в залежності від:
– технологічного процесу;
– використовуваного обладнання об’єктів вимірювання;
– використовуваного обладнання об’єктів управління;
– технології сушіння;
– використовуваних контролерів;
і т.д.

Можливе використання контролерів різних фірм-виробників. У промисловому контролера вся інформація від датчиків проходить цифрову обробку, використовується як вхідна інформація для вбудованих ПІД-регуляторів з подальшим впливом на органи управління.

АСУТП ПКС зав’язано з системою контролю якості нашої фірми, що дозволяє запускати режим управління вологістю в ручному режимі, в автоматичному, і в режимі «каскад».

Можлива установка додаткового датчика вологості перед клеильного пресом (якщо такий є) і введення ще одного контуру регулювання (регулювання вологості паперу перед клеильного пресом і регулювання вологості перед накатом).
Інформація про всі процеси в ПКС виводиться на панель оператора для повного контролю над роботою сушильного процесу.

Температура циліндрів

Так як рішення виконується «під ключ», то можливе створення АСУТП на базі наявних органів управління, а також проектування, розрахунок і закупівля необхідних елементів провідних фірм виробників.

Застосування АСУТП ПКС надасть Замовнику наступні переваги:
– Система зав’язана з датчиком обриву, що дозволяє не перегрівати сушку і економити пар;
– Система дає аналіз роботи ПКС за графіками;
– Система зав’язана з системою контролю якості, що дозволяє вирабивать папір необхідної вологості і зменшує брак продукції при виробництві та перемотування;
– Відображення всіх параметрів ПКС в одному місці (на одному екрані) для точного налаштування ПКС під необхідний процес сушіння продукції, що виготовляється паперу;
– Ведення рецептів налаштувань ПКС для різних сортів паперу;
– Використання цифрових ПІД-регуляторів для швидкої і інтелектуальної перенастроюванні регулятора при зміні виконавчого органу або датчика.

Можливе доповнення системи датчиками температури циліндрів для отримання онлайн-графіка температур. Система може бути розроблена як автономний варіант, так і на базі ПЛК системи контролю якості.