Опис технологічного об’єкта
Технологічним об’єктом є електронна системи обліку вироблення продукції на папероробної машині (далі система документування).

Структурна схема мережі

Призначення
Дана система призначена для перегляду графіків зміни параметрів (вага, вологість, швидкість накату, БДМ, тиску пара і т.д.) за деякий період протягом року (або більшого часу), виконання статистичної обробки даних за період (зміна, доба, тиждень, місяць, квартал, рік), отримання звітів в роздрукованому та електронному видах.

Технічне рішення:
Як сховище інформації використовується SQL сервер фірми Microsoft.
Інсталяція системи передбачає підключення до загальної мережі фабрики. Перевага даної реалізації є втому, що доступ до інформації може здійснюватися з кількох комп’ютерів фабричної мережі одночасно. В майбутньому реалізація система дозволить підключити до себе інші параметри, які будуть заведені в одну з систем фірми «Тригла».
Використання стандартних компонент і програмного забезпечення відомих виробників дозволить при необхідності обслуговувати систему пересічному системного адміністратора.

Схема мережі

Результати і ефект впровадження
Результатом впровадження системи документування технологічних параметрів є детальний аналіз роботи БДМ, аналіз часу і причини випуску бракованої продукції, уточнення за якістю роботи як конкретного обладнання, так і БДМ в цілому, що може служити документальним доказом у «спірних» випадках.
Статистика роботи БДМ, доступна через Інтернет (опціонально) дозволить швидше реагувати на виниклі «форс-мажорні» ситуації.
Період окупності впровадження системи в залежності від комплектації складе від 1 до 3 місяців.

Код замовлення: TS-PM008.01-00