При тривалому зберіганні зерна питання вимірювання і контролю його температури виходить на передній план, тому що через ефект самозігрівання при підвищенні температури вище певної величини відбувається псування зерна, що призводить до збитків.

Наша реалізація системи термометрії організовує цифрові Термопідвіски в єдину мережу для вимірювання температури зерна в усіх силосах зерносховища або елеватора. Для цього Термопідвіски підключаються до спеціальних блокам збору інформації, які утворюють на базі інтерфейсу RS-485, визнаного на даний момент промисловим стандартом, єдину мережу з виведенням інформації про температуру зерна і стані термоподвесок на персональний комп’ютер оператора. Завдяки зручному програмному забезпеченню, настроюється індивідуально для кожного зерносховища, можна оперативно контролювати поточну температуру і швидкість зміни температури зерна.

Загальний вигляд термометрії

Час опитування системи не більше 1 хвилини (вказано отримане значення для 30 силосів із середнім кол-вом підвісок 8 на один силос). Можлива комплектація підвісками і модулями збору інформації як власного виготовлення, так і підключення до існуючих.

Температури одного силосу

Код замовлення: AG-AA002.00-00