Компанія «Тригла» має ряд розроблених і впроваджених проектів на підприємствах в папероробної промисловості:
– Система контролю якості Папероробної машини (далі БДМ) на основі вимірювальної скоби;
Вимірювальна скоба являє собою С- подібну раму, призначену для вимірювання маси та вологості паперового полотна в потоці. Вимірювання відбувається у одній точці. Застосовується при виробництві різних видів паперу, де не пред’являються особливі вимоги до вимірювань параметрів по всій довжині полотна.
– Система контролю якості БДМ на основі скануючого пристрою;
Система контролю якості на основі скануючого пристрою призначена для вимірювання параметрів паперового полотна (маси 1м2, вологості, зольності, товщина, прозорості) в технологічному потоці по всій ширині паперового полотна. Скануючий пристрій являє собою О-подібну раму з кареткою вимірювальних датчиків.
– Комплекс регулювання середньої концентрації паперової маси «КРСК»;
Комплекс призначений для регулювання концентрації паперової маси від 1,5 до 4,5%.
– Заслінка регулювання маси «3М»;
Заслінка призначена для регулювання витрати паперової маси, а також волокнистих суспензій, наприклад: безперервне регулювання витрати маси на БДМ.
– Вологомір універсальний в технологічному потоці «ІПБ-О»;
Вологомір універсальний ИПБ-О призначений для безконтактного вимірювання вологості паперу, картону, сипучих матеріалів, стружки, тріски, ДСП, ДВП, комбікормів, целюлози і т.п. Вологомір може працювати автономно і бути інтегрованим в інші системи АСУ ТП підприємства.