Теплові насоси ТНТ Українського виробництва Geowarm виготовлені з високоякісних комплектуючих відомих світових виробників.
Пропонований варіант на 7кВт тепла оптимальний для побутового використання в обладнаних теплими підлогами приміщеннях до 100кв.м і більше, в залежності від облаштування останніх системами теплозбереження.

Насос ТНТ розроблений і виготовлений з концепції харчування від простого побутового живлення, тому знаходиться в межах допустимих параметрів побутової техніки. Це звільняє власника від необхідності дорогого прокладання трифазної лінії, і значно збільшує кількість місць можливого встановлення насоса.

Тепловий насос ТНТ виготовлений на основі ротаційного компресора Toshiba PH 480, який використовуючи самий фреон R22, має найвищу продуктивність при своєму рівні енергоспоживання.

Насос виготовлений моноблоком в суцільнометалевому шафі розмірами 1200х800х400. У конструкції ми відмовилися від менш габаритних пластинчастих теплообмінників на користь радіально-спіральних, що призводить до кратно меншого засорення, яке на пряму впливає на довговічність роботи установки в заданих параметрах.

Моноблок являє собою самодостатній енергоагрегат із замкнутим фреоновим контуром, який оснащений насосом для циркуляції теплоносія холодного контуру. Така конструкція дозволяє працювати як за схемою вода (грунт)-вода, використовуючи тепло землі, так і за схемою повітря-вода, використовуючи оригінальні електронезатратние теплообмінники.

Дані теплообмінники повітря-вода абсолютно безшумні, оскільки в них немає рухомих частин.

Більш докладні параметри вказані в техпаспорті, який як і уточнену ціну можемо вислати на пошту або повідомити по телефону.