Якщо на Вашому підприємстві є обладнання з системою управління, реалізованої на базі програмованих логічних контролерів (PLC) SIMATIC S5 фірми Siemens, то Вам необхідно задуматися прямо зараз.

Справа в тому, що сімейство контролерів SIMATIC S5 офіційно оголошено застарілою серією контролерів. На даний момент фірмою Siemens припинено виробництво всього сімейства контролерів SIMATIC S5. Тобто іншими словами, вже зараз, а тим більше в майбутньому, буде все важче придбати CPU і модулі для SIMATIC S5. А це означає тривалі терміни простою одиниць вашого виробничого обладнання та збій всього технологічного ланцюжка в цілому.

Можна, звичайно, зараз постаратися запастися повним ЗІПом для всього обладнання, що має в своєму складі SIMATIC S5, але це рішення буде дуже марнотратно , тому, що модулі застарілої серії коштують значно дорожче нової серії і поставляються виключно на замовлення. Звичайно, можна знайти необхідні запасні частини для SIMATIC S5, але ми пропонуємо Вам інше, більш далекоглядне рішення. Компанія «Тригла» пропонує Вам послуги з перекладу системи управління Вашого обладнання з застарілого SIMATIC S5 на сучасний SIMATIC S7.

нове покаління контролерів

Після такої модернізації Вам вже не потрібно буде думати, де взяти модулі для контролера. Будь-які комплектуючі для SIMATIC S7 є в наявності і під замовлення у багатьох наших продавців, що продають обладнання фірми Siemens.


Етапи заміни SIMATIC S5 на SIMATIC S7.

1. Постановка завдання. Визначення складу існуючого PLC SIMATIC S5, типу CPU, кількості цифрових і аналогових входів / виходів, наявність функціональних модулів, наявність інтерфейсів для зв’язку, мережі Profibus і т.д. Аналіз керуючої програми, кількості займаної програмою пам’яті, наявність програмних PID регуляторів, системних функцій.
2. Вибір функціонального аналога на базі PLC SIMATIC S7. Вибір серії контролера: S7-200, S7-300, або S7-400. Вибір CPU відповідно до необхідного швидкодією і розміром пам’яті для керуючої програми. Підбір необхідних модулів входів / виходів.

Результатом вищевказаних етапів буде підрахунок вартості необхідного «заліза» і наших послуг з програмування PLC SIMATIC S7. Ми підготуємо для Вас попереднє техніко-комерційну пропозицію.


Етапи роботи після укладення договору на заміну SIMATIC S5 на SIMATIC S7.

1. Придбання контролера SIMATIC S7.
2. Робота над програмою, що управляє для SIMATIC S7, переклад програми з мови програмування STEP 5 в мову STEP 7.
3. Демонтаж SIMATIC S5, монтаж SIMATIC S7, пуско-налагоджувальні роботи, налагодження керуючої програми.


Вартість переходу з SIMATIC S5 на SIMATIC S7.

1. Вартість контролера SIMATIC S7.
2. Вартість наших інжинірингових послуг. Вона сильно залежить від того, в якому стані знаходиться документація на обладнання, саме устаткування. В середньому, вартість становить 20% – 40% від вартості “заліза”.


Позитивні моменти модернізації.

Контролер SIMATIC S7 встановлюється в шафі управління на місце демонтованого SIMATIC S5. При цьому не потрібно перемонтаж всього шафи управління – просто існуючі сигнальні дроти перепідключатися до нових модулів входів / виходів. Таким чином істотно знижується час простою обладнання під час модернізації.

Шановні керівники технічних служб, подумайте про заміну контролерів SIMATIC S5! Не чекайте загального дефіциту компонентів для застарілої серії контролерів! Позбавте себе в майбутньому від головного болю при пошуку запчастин! Ми допоможемо Вам швидко, з мінімальним часом зупинки виробничого обладнання, перевести систему управління технологічної одиниці на сучасну елементну базу!